ABD psikolog sayesinde bulunduğunuz yerden online terapi ile seanslara katılmanız mümkün hale geliyor. Şehirler, ülkeler değişse dahi insan psikolojisini etkileyen durumlar her zaman vardır ve var olacaktır. Hatta kimi zaman dışardan bakılınca yer değiştiren kişiler çok şanslı bir konumda görülürken bu durum yaşayan kişiler için durum bu şekilde olmamaktadır.

Bir yerden bir yere taşınmak ve hayatta köklü bir değişiklik yapmak, evlilik süreci, sevdiği birisini kaybetmek, sınav dönemi, iş stresi gibi hayatta insanın başına gelebilecek birçok durum insan psikolojisini az ya da çok etkilemektedir. Hangi durumun kimi ne kadar etkileyeceği elbette bilinemez. Örneğin ülke değiştirmek bir insana çok iyi gelirken başka bir insanın psikolojik olarak sorunlar yaşamasına neden olabilmektedir.

İnsan psikolojisi oldukça değişik bir durumdur. Her durum herkeste aynı izi bırakmadığı için her aynı sorunu yaşayan kişide de aynı tedavi yolları uygulanmamaktadır. Bir kişiye iyi gelen bir tedavi yöntemi başka birisine iyi gelmeyebiliyor. Bu yüzden insan psikolojisi bireye özgüdür. Psikolojik terapiler kişilerin karakteri ile bağdaştırılarak yapılmalıdır.

ABD Psikolojik Danışmanlık Hizmeti

Psikolojik danışmanlık hizmeti çok sık tercih edilmektedir. Günümüzde bazı sorunlar ile baş etmek artık insanları yormaya başlamıştır. Önceki dönemlerde bireyler daha çok arkadaşlarıyla ya da akrabalarıyla dertleşmeyi tercih ederken günümüzde durum çok daha farklı bir hal almaya başladı. Kişilerin birbirine olan güveni azaldıkça aslında hiç tanımadıkları insanlar ile konuşmayı daha fazla tercih edebiliyorlar.

Anka Psikoloji ABD psikolog hizmeti verdiği alanlar:

 • Çocuk terapisi
 • Yetişkin terapisi
 • Ergen terapisi
 • Çift terapisi
 • EDMR terapisi
 • Psikolojik testler

En çok bilinen ve tercih edilen terapiler yukarıda bahsedildiği şekildedir. Bu terapiler yüz yüze yapılabildiği gibi online olarak da yapılmaktadır. Bu yüzden birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. Alanında uzman psikologlar tarafından yapılan terapilerin sonuçları olumlu bir şekilde olmaktadır. Seansların kişilerin hayatına olumlu bir şekilde yansıma da birçok kişinin Anka Psikolojiyi tercih etmesini sağlıyor.

Online terapi birçok kişiye kolaylık sağladığı için son dönemlerde en çok tercih edilen terapi yöntemlerinden birisi haline gelmiştir. Zaman içindeyse yayılmaya devam etmektedir.

Online Terapi Avantajları

Online terapi birçok durumda avantaj sağlamaktadır. Online terapi avantajları:

 • Fiziksel rahatsızlığı olan kişiler için çok fazla kolaylık sağlamaktadır
 • Ulaşım problemi yaşanmaz ve yalnızca seans için vakit ayırmak gerekir
 • İnsan içine girmekten çekinen bireyler için online terapi oldukça uygundur
 • Devamlı olarak seyahat eden kişilerde seansları kaçırmadan devam edebilir
 • Farklı ülkede yaşamaya başlayan ve adapte sürecini sağlıklı bir şekilde geçirmek isteyen kişiler içinde büyük kolaylık sağlamaktadır
 • Küçük çocuğu olduğu için terapiye gidemeyeceğini düşünen kişilerde online terapi sayesinde seanslara katılım sağlayabilmektedir.

Online terapinin birçok avantajı vardır ve danışanların hayatını bir hayli kolaylaştırmaktadır. Doğan Tura ile online terapilere sizde başlayabilirsiniz.

ABD Psikolog Hizmeti

Yurtdışına taşınan kişiler için daha önceden görüşme sağladıkları psikologlar ile devam etmek bir hayli önemlidir. Zaten güven kazanarak yola etmek biraz zaman aldığı için yeniden farklı bir psikolog ile görüşmek istenmeyebiliyor. Özellikle yabancı bir yerde zaten adaptasyon sorunu yaşayan kişiler için bildikleri bir psikolog ile görüşme sağlamak daha sağlıklı olmaktadır.

ABD Türkçe psikolog hizmeti sayesinde nerde olursanız olun seanslarınız devam edecek ve terapinin olumlu etkilerinden faydalanmaya devam edeceksiniz. Sizler seansları sonlandırmak istemediğiniz sürece psikolog uygun zamana kadar her koşulda görüşmelere devam edecektir. Tam anlamıyla iyi bir psikolojiye kavuştuktan sonra seanslar sonlandırılacaktır.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir