Doğan Tura ve ekibi verdiği hizmette il ve ilçe sınırlarını da aşarak yurt geneline ve daha sonra yurtdışına açılmayı başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Aldığı olumlu geri dönüşler sayesinde ve her geçen gün kendisini geliştirmeye devam eden bir ekip ile başarılı bir psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bu sayede birçok kişiye ışık olunup profesyonel bir şekilde seanslar gerçekleştirilmektedir.

Psikoloji alanında desteğe her dönemde ihtiyaç duyulabilmektedir. Yalnızca yetişkinlik ya da ergenlik döneminde değil aynı zamanda çocukluk hatta bebeklik dönemlerinde de psikoloğa ihtiyaç duyuluyor. Çocukların sağlıklı bir gelişim sağlaması adına gerekli görüldüğü durumlarda küçük yaşlarda olunsa dahi psikolog desteği almak faydalı olacaktır.

Psikoloji yalnızca bireysel anlamda değil aynı zamanda aile olarak da kişileri çok fazla etkilemektedir. Bireysel sorun yaşayan bireyler haricinde ilişki ya da aile içinde yaşanan problemlerden dolayı da aile ve çift terapistleri ile görüşme sağlamak faydalı olmaktadır. Bu yüzden küçük ya da büyük, bireysel ya da aile olarak yaşanan tüm sorunlarda uzman psikologlar ile görüşme sağlanması gerekmektedir.

Anka Almanya Psikoloji Hizmeti

Anka Psikoloji alanında uzman psikologlar ile profesyonel bir ekip kurmuş ve sağlam adımlar ile ilerlemektedir. Yaptığı terapiler yüksek oranda olumlu sonuçlanmaktadır. Bu sayede kişilerin bu kurumu tercih etmesi daha da artmaktadır. Almanya Türk psikolog ile danışılması gereken durumlar:

  • Sosyal ilişki problemlerinde
  • İçsel sorunlarda
  • Hiçbir şeyden keyif almama durumlarında
  • Aşırı korku ve kaygı durumlarında
  • Uyku düzensizliği
  • Yeme bozukluğu
  • Devamlı olarak yorgunluk hali
  • Sürekli olarak olumsuz düşünceler içinde olmak

Bahsedilen durumlar ilk başta kişiyi rahatsız etmese dahi zaman içinde insanı bir hayli yoracak duruma gelmektedir. Bu yüzden bu durumlardan ya da benzeri durumlardan birinin yaşanması halinde bireyin uzman bir psikolog ile görüşme sağlayarak destek alması gerekmektedir.

Psikoloğa gitmek için ya da psikolog ile bir görüşme sağlamak için işlerin içinden çıkılmayacak durumda olmasına ya da çok kötü bir ruh hali içinde olmanıza gerek yoktur. Birçok farklı durumda ya da sadece konuşmak istediğinizde online terapi ile görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Duygu ve düşünceler dönem dönem değişiklikler gösterebilmektedir. Her bireyin hayatında bir iniş çıkış noktası oluyor. Bu inişli ve çıkışlı dönemlerin aniden gerçekleşmesi de insan psikolojisinde büyük izler bırakabiliyor. Genel olarak bakıldığı zaman yalnızca olumsuz davranışlar psikolojik sorunların olduğu anlamına gelmiyor. Beklenmeyen durumda beklenmeyen tepkilerin verilmesi de kimi zaman bireylerin destek almasını gerektirebiliyor.

Almanya Psikolojik Danışmanlık

Almanya Türkçe psikolog hizmeti olarak yardımcı olunan alanlar oldukça geniştir. Yetişkin terapisi, çocuk terapisi, ergen terapisi, oyun terapisi, EMDR terapisi ve psikolojik testler yapılmaktadır. 0-12 yaş aralığında olan kişiler için çocuk terapisi uygunken, 12-18 yaş aralığındaki kişiler için ergen terapisi uygun olmaktadır. 18 yaş üzeri bireyler için ise yetişkin terapisi uygulanmaktadır.

Uzman psikologlar tarafından yapılan seanslar kişilerin durumlarına göre zamana yaydırılmaktadır. Ortalama olarak 30-50 dakika aralığında geçen seans süresi zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Bu durum danışan ile psikolog arasında bir durumdur. Bu yüzden net bir süre belirtmek doğru olmayacaktır.

Almanya Online Terapi

Almanya online terapi sayesinde istediğiniz zaman randevu oluşturarak görüntülü bir şekilde online terapilere katılım sağlayabilirsiniz. Böylelikle yüz yüze olmamanıza rağmen güvendiğiniz psikologlar ile seans yapma şansınız olacaktır. Psikoloğunuzun önerdiği bir zaman dilimi aralığından sonra bir sonraki görüşme tarihi belirlenerek yeniden randevu oluşturulacaktır. Terapinin tamamlanması durumuna kadar aralıklı olarak seanslar devam edecektir.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir