Azerbaycan psikolog Anka Psikoloji ile online bir şekilde terapi almayı sağlıyor. İnsan psikolojisi sanılanın aksine anlaşılması çok zor bir alandır. Özellikle bazı dönemlerden geçen bireyler ile iletişim halinde olan kişilerin daha dikkatli davranması gerekmektedir. Psikoloğa gitmek için ise çok büyük bir sorun yaşamaya gerek olmadığını bilmekte fayda olacaktır. Küçük bir problemin daha fazla büyümemesi adına da psikologlardan destek almak önemli bir noktadır.

Günümüzde birçok kişinin hayatı koşuşturma içinde geçmektedir. Hal böyle olunca her zaman yüz yüze terapiye gitmek mümkün olmayabiliyor. Doğan Tura öncülüğünde hizmet veren Anka Psikoloji böyle durumlar için online terapi imkanı sunmaktadır. Böylelikle işler yoğun olduğunda, şehir dışındayken ya da yurtdışındayken de terapilere katılım sağlamak mümkün oluyor.

Kimi zaman kişilerin yaşadıkları bölgede güvenerek gidebilecekleri bir psikolojik danışmanlık merkezi olmayabiliyor. Uzakta bulunan yerler içinde ulaşım konusunda sorun olabiliyor. Bu yüzden online terapi oldukça tercih edilmeye başlanmıştır. Birçok kişi yüz yüze terapiye gitme imkanı olmasa dahi online seansları tercih ederek terapiye başlamaya karar vermektedir.

Azerbaycan Online Terapi Avantajları

Online terapi alıp almama konusunda kararsız olan bireyler bu seansları verimli geçip geçmediği konusunda kararsızlık yaşayabiliyor. Ancak genel olarak bakıldığı zaman online terapinin birçok avantajı olduğu görülmektedir. Azerbaycan online terapi avantajları:

 • Online terapiler yüz yüze terapilere göre genellikle daha avantajlı olmaktadır
 • Bireylerin bulundukları ortamdan ayrılmadan terapi almaları sağlanmaktadır
 • Ulaşım konusunda sorun yaşamak zorunda kalınmıyor
 • Online terapilerde katılamayacak durumda olunması halinde seansı iptal etmek daha kolay olmaktadır
 • Terapiye gitme konusunda çekinen bireyler olabiliyor. Online terapi sayesinde çekinme durumu da ortadan kalkıyor ya da en aza indirgeniyor
 • Online terapiler sayesinde tek seanslık görüşmelere katılım sağlamak mümkün oluyor
 • Hastalık durumunda olan bireylerin terapiye gitmeme gibi bir durumu olmuyor, istedikleri yerden seansa katılım sağlayabiliyor.

Online terapi almak oldukça avantajlıdır. Günümüzde birçok kişinin koşuşturma hali içinde olduğu düşünülürse terapiye ayrılacak olan vakit yalnızca seans süresi için olacaktır. Ekstra bir yol için vakit ayırmaya gerek kalmayacaktır.

Azerbaycan Anka Psikoloji Hizmetleri

Azerbaycan’da yaşayan ya da farklı sebeplerden dolayı Azerbaycan’a giden birçok kişi için kendilerine uygun ve güvenilir psikolog bulmak zor olabiliyor. Bu durum birçok ülke için bu şekilde geçerlidir. Online terapi sağlayan kurumlar sayesinde bireyler diledikleri yerden seanslara katılım sağlayabilmektedir. Azerbaycan Türkçe psikolog hizmeti alanları:

 • Ergen terapisi
 • Online terapi
 • Yetişkin terapisi
 • Çocuk terapisi
 • Oyun terapisi
 • Aile ve çift terapisi

Bahsedilen terapiler en çok bilinen terapilerdir. Ancak bunlar haricinde EMDR terapisi ve psikolojik testler gibi birçok farklı alanda hizmet verilmektedir. Online terapi sayesinde bulunduğunuz her yerden bu terapilere katılım sağlamanız mümkün olacaktır. Böylelikle sağlık bir seans süreci geçirmiş olacaksınız.

Online Terapi

Günlük koşuşturmaca içinde fark edilmeyen birçok problem daha sonradan bireyler için büyük sorunlara dönüşebiliyor. Kimi zaman ise olayın içinden çıkılamayacak durumlar ile karşılaşılabiliyor. İnsan ne kadar düşünürse düşünsün bir çözüm bulamayacağı olaylar yaşayabiliyor. Ancak terapiye gitmekten çekinebiliyor ya da vakit bulamayabiliyor. Böyle durumlarda online terapi devreye giriyor.

Azerbaycan online terapi sayesinde yurtdışında olsanız dahi terapilere katılmanız mümkün olacaktır. Alacak olduğunuz seanslar sayesinde kendinizi daha iyi hissederek yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Online terapiyi iptal etmeniz gereken durumlarda kurum ile iletişime geçerek iptal etmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Gerekli işlemlerin yapılması ardından randevu iptal edilecektir. Randevu iptali kadar elbette randevu oluşturmakta oldukça kolay bir şekilde tamamlanabilmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir