İnsan psikolojisi dönem dönem değişkenlik gösterebilmektedir. Kişiler her zaman bir uzman tarafından destek almaya ihtiyaç duyabilirler. Doğan Tura ve ekibi ile birlikte sizlerde sorun yaşadığınız durumlarda destek alabilir ve problemlerinizi daha kısa süre içinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Ekip içinde bulunan tüm psikologlar alanında uzmandır ve profesyonel bir şekilde çalışmaktadır.

Danışanlardan beklenen bazı durumlar söz konusudur. Danışanların seanslara tam zamanında katılması ve katılamayacak olan kişilerin bunu önceden bildirmesi beklenmektedir. Terapi esnasında konuşulan konulara sadık kalmalı ve tek başına hareket etmemelidir. Seansların bu şekilde ilerlemesi olumlu bir sonuç alınmasını sağlayacaktır. Böylelikle danışan istediği şekilde daha iyi bir psikolojiye kavuşarak kötü düşüncelerden kurtulabilecektir.

Anka Psikoloji danışanlara farklı imkanlar sunmaktadır. Yüz yüze yapılan terapilerin yanı sıra online terapi almakta mümkündür. Böylelikle bireyler bulundukları yerden terapiye katılım sağlayabilir ve seansları kaçırmamış olacaktır. Terapilere düzenli olarak katılım sağlamak birey açısından oldukça önemlidir. Çok ciddiye alınmadan gidilen ya da bir gidilip bir gidilmeyen seanslar danışanlara çok fazla fayda sağlamamaktadır.

Avusturya Online Terapi

Psikolog elbette her ülkede vardır. Ancak bireyler her zaman buldukları ilk psikoloğa gitmek istemeyebiliyor. Psikoloğa gitmeden önce iyice araştırmak zaten faydalı olacaktır. Bireyin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılayamayacağı bu noktada çok önemlidir. Daha önce Anka Psikoloji de görüşme sağladığı bir psikolog olan kişiler yurtdışına gitseler dahi görüşemeye devam etmek isteyebiliyor. Böyle durumlarda da online seanslar oldukça fayda sağlamaktadır.

Avusturya online terapi ile aynı yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi tüm sorunlar konuşulabilmektedir. Online terapi alanları:

  • Yetişkin terapisi
  • Çocuk terapisi
  • Oyun terapisi
  • Ergen terapisi
  • EMDR terapisi
  • Aile ve çift terapisi

Bahsedilen terapiler en çok tercih edilenlerdir. Bunlar haricinde merak edilenler için iletişim numarası üzerinden irtibata geçerek bilgi alınabilmektedir. Yapılan görüşmeler sonrasında bir sonraki seansın ne zaman olacağı ile ilgili danışana bilgi verilir ve uygun durumuna göre randevu oluşturulur. Kişilerin görüşemeye katılamayacak olduğu durumlarda online terapi dahi olsa önceden iptal etmesi gerekmektedir. Aksi halde bazı sorunlar ile karşılaşılması kaçınılmaz olacaktır.

Avusturya Online Terapi Süresi

Avusturya Türk psikolog ile sağlanan görüşmelerin ortalama bir süresi vardır. Bu durum yüz yüze olan seanslar içinde geçerlidir. Ortalama olarak 45-60 dakika arasında süren bir seans süresi vardır. Bu sürenin daha kısa tutulması ya da daha uzun sürmesi bazı durumlara göre değişiklik göstermesi ile birlikte danışan ve psikolog arasında bir durumdur.

Terapilerin sıklık durumu da yine danışanın durumuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak seans araları çok uzatılmamaktadır. Bir sonraki seans en fazla 15 gün sonrasına verilmektedir. Bunun aksi bir durum olmasında danışanın müsait durumu söz konusu olabilmektedir. Kimi zaman daha erken bir zamana da randevu verilebilmektedir.

Avusturya Psikolojik Danışmanlık

Psikolojik danışmanlık hizmeti almak kişilerin hayatına bir hayli fayda sağlamaktadır. Anka psikoloji ile istediğiniz alandaki psikolog için randevu alabilir ve görüşmelere başlayabilirsiniz. Yapılan seans ve terapiler ile kısa süre içinde hayatınıza ne kadar olumlu bir şekilde etki ettiğini görmeniz mümkün olacaktır. Bu yüzden terapilere aksatmadan devam etmek gerekmektedir.

Avusturya Türkçe psikolog hizmeti sayesinde Avusturya’da bulunuyor olsanız dahi terapileri kaçırmadan devam etme şansınız olacaktır. Böylelikle ara vermeden devam edilen seansların faydasını görmeye başlayabilirsiniz. Çalışma saatleri ise sabah 09.00 ile akşam 20.00 arasındadır. Randevular bu saat aralığında oluşmaktadır. Oluşturulan randevularda değişiklik yapılmak istenmesi halinde iletişime geçilerek gerekli talebin iletilmesi gerekmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir