Anka Psikoloji sayesinde Hollanda psikolog ile online olarak terapilere katılım sağlanması mümkün hale geliyor. Günümüzde birçok kişi güvenilir bir psikolog arayışı içine giriyor. Günlük hayatın yoğunluğu ve koşuşturması içinde psikoloğa gidecek vakit bulmak ise biraz zor olabiliyor. Ancak online terapi sayesinde bireyler bulundukları her yerden seanslara katılım sağlayabiliyor.

Anka Psikoloji psikologlarından randevu almak isteyen kişilerin aynı şehirde olmasına gerek yoktur. Ülke genelinde ya da yurtdışında bulunan bireyde randevu alarak terapilere katılım sağlayabiliyor. Hayat içinde yaşanan ufak tefek problemler içinde psikoloğa gidilmesi faydalı olmaktadır. Bu sayede olay daha fazla büyümeden ya da kişi psikolojik olarak çok daha fazla çöküntüye geçmeden durumların düzeltilmesi sağlanabilmektedir.

Hollanda’ya taşınan, iş için seyahate giden kişiler içinde psikolog derdi sona ermiş oluyor. Bulunduğu bölgede herhangi bir psikoloğa gitmek yerine güven duyduğu psikologlar ile görüşme sağlamak isteyen kişiler online terapi için randevu alarak katılım sağlayabilmektedir. Sabah 09.00 ile akşam

Hollanda Psikolog Hizmetleri

Doğan Tura öncülüğünde verilen psikoloji hizmetleri yalnızca yüz yüze olan terapiler için değil aynı zaman online olan terapiler içinde geçerlidir. Bazı durumlarda online terapinin mümkün olmadığını da söylemekte fayda olacaktır. Ancak genel olarak bakıldığı zaman birçok avantajı olduğu görülmektedir. Özellikle terapiye gitmek isteyip ancak vakit bulamayan kişiler için online terapi oldukça faydalı bir hal almıştır. Hollanda Türkçe psikolog hizmeti:

 • Yetişkin terapisi
 • Çocuk terapisi
 • Oyun terapisi
 • Ergen terapisi
 • Çift terapisi
 • Aile terapisi

Bahsedilen terapiler elbette birçok psikoloji kurumunda bulunan terapilerdir. Ancak güvenilir ve profesyonel bir kurum ile iletişime geçmek ve uzman bir psikolog ile görüşme sağlamak oldukça önemlidir. Size iyi geleceğine inandığınız şekilde vakit ayırmanız gerekmektedir. Aksi halde terapiye katılmak istemeyerek gittiğiniz zaman hiçbir faydasının görülmeyeceği aşikârdır.

Son dönemlerde oldukça yaygınlaşmaya başlayan online terapi ile ise avantajlı bir sistem haline gelmiştir. Bireylere vakit kazandırmaktadır. Özellikle sosyal fobisi olan bireyler ve psikoloğa gitmekten çekinen bireyler için bire bir olan bir sistemdir. Bazı özel durumlar hariç online terapi ile randevu oluşturarak seanslara başlamak mümkün olacaktır.

Hangi Durumlarda Online Terapi Uygun Değildir?

Online terapi birçok durumda uygundur elbette. Ancak bazı özel durumlar hariç. Online terapinin uygun olmadığı durumlar:

 • Madde bağımlılığı söz konusuysa
 • 18 yaş altındaki bireyler
 • İntihar düşüncesi olan kişiler
 • Başkalarına zarar verme durumu olanlar
 • Cinsel terapi yapılması durumu

Bahsedilen durumlarda online terapi uygun değildir. Bu gibi durumlar daha tehlikeli olduğu için yüz yüze gözlem yapılmalı ve terapiler buna göre uygulanmaktadır. Bu durumlarda online terapi talebi olan kişiler durumlarını paylaşarak psikolog ile görüşme sağlayabilir ve uygun görülmesi halinde dönem dönem böyle bir yola başvurulabilir. Bu gibi durumlar tamamen danışan ve psikolog arasında olan konulardır.

Hollanda Türk Psikolog

Yurtdışının herhangi bir yerinde bulunan kişilerin Anka Psikoloji ile iletişime geçerek randevu alması ve uzaktan bile olsa terapiye katılması mümkün olduğu gibi Hollanda’da yaşayan ya da iş için geçici süreliğine Hollanda’ya giden kişilerinde bu terapilere katılım sağlaması mümkün olmaktadır. Yapılması gereken yalnızca iletişime geçerek randevu oluşturmak olacaktır.

Hollanda online terapi sayesinde oldukça kaliteli bir görüşme sağlanabilir ve kişilerin hayatına olumlu dokunuşlar yapılabilmektedir. Hollanda’da bulunmak bu terapilere katılmaya engel değildir. Alanında uzman psikologlar ile görüşme sağlanarak tüm problemler kısa süre içinde çözüme kavuşturulmaya başlanır ve bireyler daha sağlıklı bir düşünce yapısına girmeye başlayabilir.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir