Psikoloji, insan hayatını önemli bir ölçüde etkilemektedir. Gün içinde yapılan çoğu davranışı, söylenen birçok sözü kişinin o sıralar içinde bulunduğu psikolojik durum ile bağdaştırmak mümkün olacaktır. İnsan psikolojisi dönem dönem değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden hayatında bazı değişikliklerin olması da söz konusudur.

İşten ayrılma, evlilik süreci, sınav dönemi ve yaşanan kayıplar gibi birçok durum bireylerin psikolojik durumunu etkilemektedir. Kişiler psikolojik açıdan kendisini kötü hissettiği dönemlerde uzman bir psikolog tarafından destek alma ihtiyacı duyabiliyor. Böyle durumlarda ise işini gerçekten iyi yapan bir psikolog bulmak isteniyor. İngiltere psikolog profesyonel şekilde çalışarak en iyi hizmeti vermektedir.

Günümüzde birçok işlem online olarak internet üzerinden yapılabilmektedir. Her geçen gün internet üzerinden yapılan işlemlerin sayısı da artmaktadır. Online terapide bu durumlardan birisi haline gelmiştir. Anka Psikoloji uzman psikolog Doğan Tura ile kaliteli bir yolculuğa başlamıştır. Anka Psikoloji online olarak verdiği terapi seansları ile de ön plana çıkarak birçok kişinin tercihi haline gelmiştir.

Anka Psikoloji İngiltere Psikolog Hizmeti

Anka Psikoloji merkezinin online terapi imkanı sağlaması ilçe dışında hatta şehir dışında olan kişilere kolaylık sağlamak ile kalmıyor aynı zaman İngiltere gibi yurtdışında da birçok ülkedeki bireylere hizmet sağlamaktadır. İngiltere Türk psikolog ihtiyacı duyan bireyler tarafından sıklıkla tercih edilen bir psikoloji merkezi haline gelmiştir. Kilometrelerce uzakta olunmasına rağmen yüz yüze seanslar ile aynı kaliteye sahip olan terapiler gerçekleştirilmektedir. Verilen hizmetler:

 • Aile-çift terapisi
 • Yetişkin terapisi
 • Ergen terapisi
 • Çocuk terapisi
 • EMDR terapisi
 • Oyun terapisi
 • Psikolojik testler
 • Psikolojik ölçekler
 • Online psikolojik danışmanlık
 • Aile danışmanlığı
 • Kurumsal psikoloji danışmanlığı

İngiltere’de bulunan vatandaşlar için yukarıda bahsedilen terapilerin çoğu online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Ülkeye dönem dönem gelen kişilerin online terapi hariç yüz yüze gelmek istedikleri zamanda görüşme sağladıkları psikologlara bu durumu iletmesi halinde gerekli görüşme istenilen tarihlere uygunluğa göre ayarlanmaktadır.

Anka psikoloji tarafından verilen psikolojik hizmetlerin birçok sorunu net bir şekilde çözdüğü görülmektedir. Çözüm odaklı ve bireylere fayda sağlayacak şekilde yapılan seanslar olması birçok kişi tarafından tercih edilmesini sağlamaktadır.

İngiltere Online Terapi

Online terapi son dönemlerin revaçta olan seans türlerinden birisi haline gelmiştir. Danışanın yüz yüze görüşmeye gelemediği durumlarda online terapi sayesinde vakit kaybetmeden süreç devam edebilmektedir. İngiltere Türkçe psikolog hizmeti sayesinde de yurtdışından da terapilere katılım sağlanması mümkün hale gelmektedir.

Yurtdışında bulunan birçok kişi bulunduğu ülkede istediği gibi bir psikolog bulmakta zorlanabiliyor. Bunun yanı sıra Türkiye’de terapiye başlayan kişilerin dönem dönem yurtdışına çıkması gerekebiliyor. Terapi tarihinde İngiltere’de olan birey online randevu alarak terapiye katılım sağlayabilmektedir. Daha önceden yapılan online görüşmeler video kaydı ya da yazışma aracılığı ile yapılmaktaydı. Ancak günümüz teknolojisinde online terapiler artık görüntülü konuşma şeklinde yapılmaktadır.

İngiltere Psikolog Hizmeti

Online terapi pandemi döneminde çok daha fazla yaygınlaşmaya başlamıştır. Terapiye gitmesi gereken kişilerin seanslarının pandemiden dolayı iptal olmaması ve terapilerin aksamaması adına online görüşmeler yapılmaya başlanmıştır. Online terapi danışanların işlerini oldukça kolaylaştıran bir sistemdir. Bulundukları her yerden internet bağlantısı olması halinde terapilere katılım sağlanabilmektedir.

İngiltere online terapi çok sık randevu alınan bir sistemdir. Düzenli olarak seanslara katılan ve terapiyi hiçbir zaman kaçırmak istemeyen kişiler içinde oldukça faydalı bir sistem haline gelmiştir. Yapılan online terapilerde aynı yüz yüze seanslarda olduğu gibi gerekli tüm işlemler yapılmak ve görüşmeler sağlıklı bir şekilde sağlanmaktadır. İstenildiği zaman online terapi yerine yüz yüze terapi için randevu alınabilmektedir.

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir