İzmir Aile Danışmanı
İzmir Bayraklı’da bulunan merkezimizde aile danışmanlığı alanında hizmet vermekteyiz. Çiftler ile etik çerçeveleri koruyarak en iyi aile danışmanlığı hizmeti vermek amacımız.

İzmir Aile danışmanlığı, özellikle ailelerin ruh sağlığını ve işleyişini etkileyen sorunlara yardımcı olmak amacıyla sunulan bir hizmettir. Anka Psikoloji Merkezi’nin sunduğu aile danışmanlığı ile bireysel aile üyelerinin daha güçlü ilişkiler kurmasına, ilişki kurma biçimlerini iyileştirmesine,geliştirmesine, birbirleriyle etkileşim kurmasına ve aile sistemi içindeki çatışmaları yönetmesine yardımcı olunur. Bir aile danışmanı, yakın ilişkilerde değişimi teşvik edebilir.

Danışanlarının çok daha mutlu, çok daha kaliteli ve çok daha huzurlu bir yaşam sürdürmelerini hedefleyen Psikolog Doğan Tura, İzmir aile danışmanı hizmeti, bireylerin kendilerini geliştirmeleri için çözüm odaklı psikolojik destek hizmeti sunar. Tavsiye edilen İzmir aile danışmanı ve İzmir aile terapisti olarak birincil hedeflerinden bazıları, daha iyi bir ev ortamı yaratmak, aile sorunlarını çözmek ve bir ailenin karşılaşabileceği benzersiz sorunları anlamaktır.

Randevu için 05079140026

Psikolog Doğan Tura

Tavsiye Edilen Yazılar

Henüz yorum yapılmamış, sesinizi aşağıya ekleyin!


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir